Napájecí zdroj 12V DC / 1,5A PSC12015
Napájecí zdroj 12V  1,5A PSC12015.jpg
Univerzální napájecí zdroj, vstup 230 V, výstup 12 V DC, 1,5 A. Zdroj je určen pro umístění do instalační krabice KP68/2, KU68, KPR68 nebo KU68/71L, KU68LD.
Záruka
24 měsíců
Kód
PSC12015
Hmotnost
0,5 kg
Dostupnost
Skladem - externí sklad
K dodání v pondělí 18.05.2026
Kdy zboží dostanete?
PPL Parcel - výdejní místa v pondělí 18.05.2026
Zásilkovna - výdejní místa v pondělí 18.05.2026
Kurýr na adresu v pondělí 18.05.2026
Slovensko - Doručenie na výdajné miesto Packeta.sk v úterý 19.05.2026
Slovensko - Doručenie na adresu v SR v úterý 19.05.2026
Termíny dodání jsou platné, pokud objednáte nyní, 13.05.2026 20:16 a pro 1 ks.
Množstevní sleva
od 2 ks sleva 5 %
Naše cena s DPH
Naše cena bez DPH
ks
Produkt patří do kategorie:
Popis
Univerzální napájecí zdroj, vstup 230 V, výstup 12 V, 1,5 A. Zdroj je určen pro umístění do instalační krabice KP68/2, KU68, KPR68 nebo KU68/71L, KU68LD.
Technické parametry:
Typ modulu: zdroj
Vstupní napětí: 230V~, 50 Hz
Výstupní napětí: 12 V=
Max. proudový odběr: 1,5 A
Délka kabelu: AC - 0,3 m, DC - 0,5 m
Konektor: DC - 5,5/2,1 male
Instalace: do instalační krabice KP68/2, KU68, KPR68 nebo KU68/71L, KU68LD
Rozměry: š 58 x v 58 x h 28 mm
Prostředí: vnitřní, 0 až 40°C
Vlhkost: max. 90% bez kondenzace